Чому і як? Такі собі казочки Редьярд Кіплінг
До збірки увійшли всесвітньо відомі казки, що стали улюбленими для багатьох поколінь маленьких і дорослих читачів. Прикрашені сучасними малюнками та виконані в новому переказі, оповідки про допитли- ве слоненя, хитрого краба, гонорову кішку, горбатого верблюда та інші вкотре захоплять уяву своїх шанувальників!
«Чому і як? Такі собі казочки» — це та сама всесвітньо відома збірка оповідок, але в новітньому українському переказі, який робить книгу зрозумілішою і цікавішою для сучасних юних читачів. Перекладач прагнув якнайкраще передати неповторний дух збірки, який напрочуд вдало підкреслюють і дотепні малюнки Валерія Харченка.
Ця книга обов’язково сподобається і дітям, і дорослим. Адже Редьярд Кіплінг недарма вже понад сто років посідає заслужене місце серед найкращих дитячих письменників світу, а ця збірка вважається хоч і невеликою, але справжньою «перлинкою» його творчості. У своїх оповідках письменник дає відповіді на зовсім несподівані питання: звідки в леопарда з’явилися плями, у верблюда — горб, а в слона — довгий хобот, або ж як колись давно люди вигадали письмо й літери. Автор ніби веде живу розмову зі слухачами: тут і пестливі звертання, і жартівливі «важливі нагадування», і застереження малим непослухам.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Школа |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Учебник |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Твердый |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 240 |
| ISBN | 978-966-429-540-3 |
| Состояние | Новое |
- Цена: 395 ₴




