Історії порятунку. Цуценя уникає лиха.
До ветеринарної лікарні «Ковчег» потрапляє травмоване цуценя, якому конче необхідна коштовна операція. Перед Семом та Амелією, які дуже люблять тварин і зголосилися допомагати в лікарні, стоїть непросте завдання: відшукати власника собачки та зібрати кошти на лікування. Аби врятувати цуценя, друзям доведеться виявити неабияку кмітливість. Адже в цій справі важлива кожна хвилина!
Добрі та захоплюючі історії з серії «Історії порятунку» навчають дітей ставитися до тварин зі співчуттям, повагою та любов'ю. У Великобританії в цій серії видано вже понад 2 мільйони примірників книг.
Автор всесвітньовідомої серії «Історії порятунку» — Люсі Деніелс. Це псевдонім, під яким об'єдналися кілька авторів в співпраці з ветеринарами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Учебник |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Учебный период | Средняя школа (5-9 класс) |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Твердый |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 128 |
| ISBN | 9786177661343 |
- Цена: 200 ₴


